Toplam Enerji Verimliliği
TEV; Türkiye'de konusunda öncü firma olarak genç, dinamik ve tecrübeli kadrosuyla 2003 yılında İstanbul'da AR-GE faaliyetleri ile desteklediği Toplam Enerji Verimliliği sistemini geliştirip, ülkemiz kaynaklarını optimum verimle kullanılması ve enerji verimliliğinin arttırılması amacıyla kurulmuştur.

Enerji kullanımında tüketim verimliliğinden başlayarak, enerjinin var edilmesi noktasında sona eren toplam verim rehabilitasyon projelerinde hizmet vermektedir.

Enerji kullanım miktarının değil birim enerji tüketiminin katma değer oluşturma seviyesinin gelişmişlik ölçütü olarak kabul edildiği dünyamızda, tüm enerji üretim tesis yatırımı TEV ile azaltılabilir ve sürekli tasarruf sağlanabilir.

Vizyonumuz

Enerjiyi verimli kullanmak için; ileri teknoloji temelli yatırım olanaklarını erişilebilir kılmak ve bu konudaki küresel bilgi birikimini kullanıma sunmak suretiyle Türkiye'nin sürdürülebilir kalkınma anlayışıyla büyümesine hizmet etmek vizyonumuzdur.

Misyonumuz

İşbirliği yaptığımız kişi ve kuruluşlar nezdinde, etkin verimli ve hızlı çözümlere ulaşarak güvenilirliğimizi kanıtlamak ve tercih edilen çözüm ortağı, yatırımcı olmak.

Ürettiğimiz teknolojileri ve bilgimizi paylaşarak öncülüğümüzü sürdürmek.

Kendi geliştirdiğimiz TEV sistemini, günümüz teknolojilerine paralel olarak sürekli güncellemek; enerji ve verimlilik konusuna gösterdiğimiz özenle tanınmak.

Uluslar arası kabul görmüş firma performansı ölçütlerinde başarılarımızı sürekli kılmak.

Her düzeyde, her boyutta ve her ortamda açık iletişimde bulunmak.

Saygı, güven, açıklık ve sosyal sorumluluklarımızın oluşturduğu takım ruhunu bütün kadromuzca benimseyerek herkesin içinde görev almak istediği bir kurum olmak.

Kendimizi kalite ve liderlikte mükemmeliyete ve sürekli gelişmeye adayarak Türk Enerji politikasına ilişkin belirleyici rol oynamak ve enerji sektörünün gelişimini yönlendirmek.

Tüm faaliyetlerini, tabiatın gelecek nesillere bir miras olduğu bilincinde yürüten; ülkesine ve tüm insanlığa fayda yaratan bir kurum olmak.